Parduodu logotipą

 

Nusprendėte pradėti savo verslą?
O gal jau esate patyręs verslininkas?
Tik vis dar neturite savo firminio stiliaus?

Kiekviena organizacija turi skirtis nuo kitų, net išoriškai atspindėti savo veiklos pobūdį. Mes galime tiek sukurti Jums iškirtinį įmonės įvaizdį, tiek parduoti jau gatavą idėją. Įsigiję stiliaus komplekta*, galėsite iškart** juo naudotis arba perdaryti savo poreikiams.

Visi mūsų siūlomi produktai universalūs. Pvz., www.kabinetas.lt tinka ir odontologo, ir gydydotojo dietologo, ir kosmetologo kabinetui. Iš tiesų viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos! Vieni pavadinime www.kent.lt mato „Kauno laisvos Ekonominės zonos Nekilnojamojo Turto agentūrą“, kiti – grafystę Anglijos pietryčiuose, treti – operacinės sistemos pavadinimą arba žaidimą.

Mes dirbame ne tik iš idėjos ir vertinam ne tik grynuosius, todėl visada su įdomumu žiurime į „barterį“, arba mainus. :) Jeigu Jus sudomino kažkuris mūsų siūlomas produktas ir jei norėtumėte į tai investuoti nedidelę pinigų sumą, prašome kreiptis adresu pavel@cesnokov.lt.

Pavadinimas Kategorijos Kaina (EUR)***
1f.lt Trumpas 250
1i.lt Trumpas 250
1p.lt Trumpas 250
eq.lt Trumpas 999
v3.lt Trumpas 999
Vileika.lt Pavadinimai 999
xh.lt Trumpas 250


* Komplektus sudaro: grafinė medžiaga (ir/arba logotipas, ir/arba jo naudojimo aprašymas, ir/arba darbiniai failai) + dovana: internetinis vardas (domeno perleidimas kitam juridiniam ar fiziniam asmeniui). Dovanų kiekis ribotas!

** Darbų atlikimo ir perdavimo užsakovui terminas — nuo 3 iki 14 darbo dienų.

*** Komplektų (firminio stiliaus sukūrimas + dovana) pardavimo kainos nurodytos su mokesčiais. Dėl kainų ir sąlygų galima derėtis. Atskirai interneto vardai (domenai) neparduodami.